درباره جوراب بامبو


زندگی درعصرگیاهی و الیاف طبیعی

قدمت تولید الیاف مُدال به پنجاه سال تولید موفق در کشور اتریش باز می گردد. 

واکنش طبیعی و بی نظیرالیاف مُدال

خواص بخصوص الیاف مُدال به گونه ای است که قادر به جذب میزان زیادی مایع (تعرق بدن) و تبخیر سریع آن در فضا می باشد. این تبخیر به خودی خود منجر به تنفس بهتر پوست، جلوگیری از بوی بد پا و ممانعت از تشکیل باکتری خواهد شد.

نهایت لطافت و نرمی پر مانند

الیاف مُدال به شکل استثنایی نرم و کاملا طبیعی است به طوری که آن را به انتخابی ایده آل به جهت بهره مندی از صافی و نرمی بی نظیری که همیشه آرزوی در آغوش کشیدنش را در سر می پرورانده اید تبدیل می کند. راز این لطافت در فطرت طبیعی آن نهفته است زیرا این الیاف از چوب درخت راش تهیه می گردد.

لطافت الیاف مُدال تنها به پوست پا منتهی نمی گردد بلکه آن را با تمام وجود احساس می کنید و این آرامش لذت بخشی را برای شما به ارمغان می آورد.

با استفاده از جوراب های بافته شده از نخ های مُدال لطافت و رضایت بی مثالی را به پوست خود هدیه می کنید. کیفیت اعلا و نهایت نرمی، عوامل برتری آن نسبت به پنبه می باشد. بعد از حدود نیم قرن استفاده از محصولات مُدال، لطافت پر مانند آن طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

الیاف مُدال استقامت زیادی نیز در برابر گرما دارد. این بدان معناست که هرگز احساس حرارت روی پوست خود نخواهید داشت. در ضمن کیفیت و لطافت تنها خصیصه مُدال نیست،  پایداری و دوام خصوصیات دیگراین الیاف طبیعی است که باعث دریافت نشان زیست محیطی اروپا شده است.

معجزه ایی از دنیای گیاهان

درهر یک از الیاف مُدال طبیعت گیاهی به چشم می خورد. الیاف مُدال را می توان مترادفی برای عبارت " لطافتی خوشایند نه فقط برای پوست"  دانست.

با استفاده از محصولات بافته شده از الیاف مُدال، بلافاصله به طبیعی بودن و داشتن منشا طبیعی الیاف موجود در محصول  پوشیده شده خود پی می برید. بی شک محصولات بدست آمده از الیاف مُدال البسه ایی خواهند شد که همه روزه و در همه حال آن ها را بر تن خواهید داشت.