کادنوبا 25 سال تجربه


نیم نگاهی به فعالیت های واحد تولیدی کادنو

واحد تولیدی کادنو در سال 1372 شروع به کارکرد و از سال 1375 همراه با افزایش سطح کیفیت در ردیف استانداردهای کیفی دنیا تولید خود را در زمینه جوراب های بچه گانه ، زنانه و مردانه با نخ پنبه مرغوب ارتقا نمود.

افتخارات کادنو

مفتخریم که با یاری خداوند متعال توانسته ایم جوراب های را از الیاف پنبه برای اولیت بار در کشور تولید نمایم و ظرف اندک زمانی با تولید محصولاتی در رنگ ها و طرح های متنوع و متمایز برند کادنـو را شاخص نموده و با در نظر گرفتن رضایتمندی مشتریان، خود را کاملا ً قابل رقابت با انواع برند های معتبـر دنیـا می دانیـم.

تلاش های رقابتی کادنو

عصر رقابت در تجارت از نیمه دوم قرن بیستم به آغاز و طی نیم قرن با سرعت چشمگیری در زمینه صنعت و تجارت و خدمات افزایش یافت.البته رقابت ، هدف در جلب رضایت مشتری نیست.امروزه آنچه باعث قدرت یک واحد تولیدی می شود علاوه بر کیفیت تولید و خدمات ، اعتباری است که در ذهن مشتری ایجاد می گردد.
اساس رقابت می بایست در شناخت و درک نیازهای مشتریان مبتنی بر ذهنیت آنان باشد، نه آن چه که در برخی از تولیدات قیمت اندک - که پاسخگوی تمام نیازهای مشتریان نیست - به آنها تحمیل می شود. 

تحقیقات و پژوهش های کادنو

روند رشد در دنیا همواره در حال افزایش است؛پس از تحقیقات بسیار در نهایت در سال 90 توانستیم با اتکا به فناوری نخ های سلولزی مانند مودال و بامبو گامی فراتر نهاده تا لطافت، نرمی و دوام جوراب ها را بیش از پیش بالا ببریمو در آینده نه چندان دور نیز جوراب هایی با نخ های پنبه بهبود یافته مثل مرسریزه و فیلسکوزیا تولید خواهیم کرد.
شایان ذکر است که این واحد تولیدی به پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات جوراب بافی جهان مجهز است و پیوسته در تلاش به روز نگه داشتن این ماشین آلات بوده و هست، به طوری که در طی چند سال اخیر جهت به روز نگه داشتن ماشیـن آلات به دفعات ماشین های روز دنیا را جایگزین ماشین آلات قدیمی نموده است.

رسالت کادنو

از گذشته تا بحال ایرانیـان به رنگ و کیفیت پوشـاک خودتوجـه خاصی دارند ، از همین حیث در دنیـای امروز یکی از برجسته تریـن مردمـان جهـان می باشند. ما همواره خود را بجای مشتری قرار داده و مانند او اندیشیده ایم تا بتوانیم براساس تامین نیاز او گام برداریم و پیوسته در تلاشیم تا آسایش و رضایت او را برآورده سازیم.  اساسی ترین و مهم ترین رسالت کادنو محافظت از قلب دوم انسان یعنی همان پای شما بوده است. متاسفانه تعداد زیادی از مردم از سلامت پای خود که بسیار حائز اهمیت است غافـل هستند. جالـب است بدانیم بیشتر احساس خستگی روزانـه و بـوی بد پا اغلب به دلیل استفاده از جــوراب هـای نا مناسبی است که از مواد پلی استر و مواد مصنوعی بوجود می آیند. اصطکاک بین لبه درونی پاچه شلوار و جوراب بافته شده از نخ پلی استر ایجاد الکتریسیته ساکن می نماید که این امر خود منجر به انواع کوفتگی های بدن می گردد. جوراب های بافته شده از نخ پلی استر و سایر مواد شیمیایی به دلیل ساییدگی زیاد گرما تولید می کنند که مانع تنفس پوست و تعرق پا را زیادکرده و در نهایت به بوی ناخوشایند پا منجر می شود. در حالی که جنس پنبه هیچ گونه الکتریسیته ساکنی بر اثر اصطکاک تولید نمی کند و از آن جایی که یک عنصر طبیعی است مانع تنفس پوست بدن نشده واین مسئله از تعرق و بوی بد پا جلوگیر می کند.

کلام آخر این که لیاقت شما عزیزان دارا بودن جورابی ارزنده، لطیف و متمایز است، بنابراین متفاوت و هوشمندانه انتخاب کنید و بپوشید تا سلامت قلب دوم شما برای همیشه تضمین گردد.